Gdzie warto bywać we Wrocławiu?

Zdobywanie wiedzy i kontakt z inspirującymi osobowościami? Tylko na spotkaniach branżowych! A tych we Wrocławiu nie brakuje. Przedstawiamy naszą subiektywną listę wydarzeń, na których warto być w stolicy Dolnego Śląska. 

Oj, dzieje się we Wrocławiu. Niezawodny Facebook co chwilę podsuwa propozycje wydarzeń marketingowych, na których po prostu warto być. Cykliczne konferencje, rozmowy z inspirującymi ludźmi i stałe spotkania branżowe. I właśnie na tych ostatnich się dzisiaj skupimy. 

Czwartki Social Media

Źródło: FB Czwartek Social Media

Tej inicjatywy nikomu nie trzeba przedstawiać. Chyba każdy, kto zajmuje się marketingiem, social mediami czy PR-em i po prostu lubi wiedzieć, przynajmniej raz spędził czwartkowy wieczór, słuchając co mają ciekawego do powiedzenia inni branżowi zapaleńcy. Poza dawką wiedzy, to dobra okazja do dyskusji, zawarcia przyjaźni, a nawet zdobycia nowej pracy. A to wszystko w bardzo luźnej i przyjaznej atmosferze.

Wrocław, póki co, doczekał się 30 edycji. Lista nazwisk, które często zapełniały salę do ostatniego miejsca (albo i dalej!), jest długa. Wyobraźcie sobie, co się działo, kiedy podczas jednego z Czwartków swoją wiedzą dzielili się: Monika Czaplicka, Tomasz Palak i Maciej Lewiński. Podpowiemy: armagedon. 

W tym roku pałeczkę organizatora po Magdalenie Urbaniak (czy jest ktoś, kto nie zna “dziewczyny od traktorów” i PR-owej wymiataczki jednocześnie?) przejęła ta czwórka: Alina Tokarska, Julia Panek, Kasia Leszkiewicz i Kama Tokarska. 

Koniecznie śledźcie oficjalny fanpage i wyczekujcie informacji o kolejnej edycji.

Marketing Inspire

Źródło: FB Marketing Inspire

To autorska i prawdziwie wrocławska inicjatywa Magdaleny Urbaniak, Grzegorza Mikosza, Patryka Wojcieszka i Bogumiła Mateji, która w tym miesiącu obchodzi swoje pierwsze urodziny. 

Marketing Inspire jest kolejną okazją do spotkań szeroko pojętej branży kreatywnej. Wydarzenie odbywa się może i nieregularnie, ale zawsze zachwyca swoim wysokim poziomem merytorycznym. Tym, co wyróżnia Marketing Inspire jest koncentracja poszczególnych wydarzeń wokół jednego tematu. I prelekcje prowadzone przez prawdziwych branżowych wyjadaczy. Było już między innymi o content marketingu, instagramie czy skutecznym dotarciu do klienta. 

Już zacieramy ręce na to, co nas czeka podczas kolejnych spotkań. 

Fuckup Nights

Źródło: FB Fuckup Nights

Czasami dobrze jest się uczyć na błędach. A już najlepiej nie na swoich. Taką możliwość zapewniają spotkania z cyklu Fuckup Nights. Idea, która narodziła się w Meksyku, jakiś czas temu zawitała także do stolicy Dolnego Śląska. Fuckup Nights udowadnia, że nie tylko “success story” może inspirować i uczyć. 

Podczas jednego wieczoru poznajemy trójkę wspaniałych, z których każde, podczas krótkiej prezentacji, opowiada o tym, co mu w życiu zawodowym nie wyszło. Dlaczego tak się stało i jakie to miało konsekwencje. I co najważniejsze – jakie wyciągnięto z tego lekcje na przyszłość. Po każdym wystąpieniu jest seria “pytań do” i długie dyskusje. A to wszystko z dużą dozą dystansu do siebie i dobrego humoru. Uwierzcie nam – warto. Koniecznie polujcie na wejściówki. 

Pamiętajcie: wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, a zdobyta wiedza – bezcenna. 

 

Wróc do strony głównej bloga

DAWNIEJ ... I DZIŚ

Blogujemy dla Was :)

Zaufali nam

Partnerzy

FreshMail.pl