BLOG / BLOG

Zapraszamy do lektury naszego firmowego bloga. Prezentujemy na nim teksty autorstwa zespołu LET PR.

Dlaczego w e-sklepie powinien być blog?

Promocje i oferty specjalne są doskonałym wabikiem na klientów. Czasem to jednak nie wystarczy, żeby przyciągnąć do siebie potencjalnych nabywców. Dlatego sklep internetowy powinien być wspierany przez inne działania, np. blog firmowy.

więcej >>

Daj się poznać! Dlaczego zakładka „o nas” jest ważna

O czym myślisz, zakładając sklep internetowy? Żeby jak najkorzystniej wyeksponować swoje produkty, ich ceny, sposoby płatności i dostawy? Słusznie! Ale jeden element jest szczególnie często bagatelizowany, wręcz pomijany. Ten, w którym przedstawiasz siebie. Dlaczego zakładka “o nas” jest tak ważna i jak ją “ugryźć”? więcej >>

Kontakt na wagę złota, czyli jak zdobyć e-mail

Zdobycie jak największej liczby klientów to jeden z głównych celów właścicieli sklepów internetowych. Nie każdy może sobie pozwolić na reklamę internetową. Jest jednak sposób, aby dotrzeć do odbiorców niewielkim kosztem i skłonić ich do zakupów w Twoim e-sklepie. Skutecznym rozwiązaniem jest rozbudowana baza mailingowa.

więcej >>

Newsletter kolejnym kanałem dotarcia do klienta

Masz już stronę internetową, konta w social mediach i prężnie działającego bloga firmowego. Mógłbyś na tym poprzestać, ale są jeszcze inne metody dotarcia do potencjalnego klienta. Jedną z nich jest newsletter i to jemu poświęcimy dzisiaj chwilę czasu. więcej >>

Marketing w e-commerce – to działa

Znalezienie konkretnego sklepu lub produktów w nim oferowanych to jeden z najważniejszych czynników dla właścicieli e-sklepów. Wyróżnienie się spośród setek podobnych nie jest łatwe, jednak są sposoby, które pozwalają znaleźć się na szczycie nie tylko internetowych wyszukiwarek.

więcej >>

DAWNIEJ ... I DZIŚ

Blogujemy dla Was :)

Zaufali nam

Partnerzy

FreshMail.pl